KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10848318

nr 1084 8318

Carl Fredrik Reuterswärd

(1934-2016), Sverige

Etsning, Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), signerad, motivet: 28x24

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 23 januari 2017
kl 20:12:25

23/1 20:00:44 1      Vinnande bud

Carl Fredrik Reuterswärd

Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd